Oferta

Bożonarodzeniowa

Chcesz się nauczyć bajkowej techniki zdobienia pierników? Marzysz o tym, aby móc tworzyć małe, unikatowe dzieła sztuki, by obdarowywać nimi swoich bliskich? Jeśli tak to pragnę Ciebie zaprosić na wyjątkowe i niepowtarzalne warsztaty cukiernicze zdobienia pierników lukrem królewskim. Na warsztatach w przyjaznej atmosferze rozbudzisz i rozwiniesz swoją pasję cukierniczego rzemiosła. Moje warsztaty to pomysł na nietypową godzinę wychowawczą lub lekcję plastyki. 

Święta Bożego Narodzenia mają wyjątkowo bogatą i urzekającą oprawę: dekoracje, obrzędy, kulinaria. Dlatego przedstawiamy Państwu propozycję warsztatów, które nawiązują do najpiękniejszych polskich zwyczajów: pieczenia i dekorowania pierniczków, tworzenia ozdób świątecznych i wspólnego ubierania choinki. W ofercie na ten rok skupiliśmy się szczególnie na tradycyjnych technikach rzemieślniczych, aby przybliżyć Państwu to, co jest unikatowe, a zarazem wartościowe. 

Warsztaty możemy zorganizować bezpośrednio u Państwa, jak i zaprosić do miejsc, z którymi współpracujemy. Są to zajęcia prowadzone przez nas od wielu lat i cały czas cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem.

Ale szopka!

firmowe ubieranie choinki

Firmowe spotkanie wigilijne to najlepszy moment, żeby puste drzewko zamienić w dekoracyjną wystrzałową choinkę. W trakcie warsztatu każdy uczestnik stworzy jedną lub kilka ozdób, które potem powiesi na firmowej choince. 
Do wyboru proponujemy: 
- malowanie klasycznych szklanych bombek 
- zdobienie pierników lukrem królewskim 
- nieszablonowe ozdoby z papieru
- inne (mogą być też Państwa propozycje). Taka choinka, przez wszystkich razem udekorowana bombkami i ozdobami, będzie z pewnością wyjątkowa w skali dekoracji ze wszystkich lat, ale co ważniejsze: ta choinka codziennie przypomni każdemu uczestnikowi spotkania o wspólnej aktywności i - wierzymy, że - przywoła uśmiech na twarzach na samo wspomnienie tej zabawy.

Sample text. Click to select the text box. Click again or double click to start editing the text.

To jest bomba!

WARSZTAT MALOWANIA BOMBEK

Malowanie bombek to zabawa, która wciąga wszystkich: panie i panów, starszych i młodszych. Malujemy oryginalne szklane bombki. Użyjemy farb, kleju i brokatów takich jak w prawdziwej fabryce bombek. Można wziąć do ręki szklaną, nieozdobioną bombkę, nałożyć pędzelkiem pierwsze kreski, kropki, a potem dodawać, co się chce. 

Ręcznie malowane przez wszystkich bombki świetnie sprawdzą się w dekorowaniu firmowej choinki, ale mogą być też wspaniałym prezentem - każda bombka pakowana jest w osobne pudełeczko.

Polukrujemy razem?

WARSZTAT DEKOROWANIA PIERNIKÓW

Dekorator cukiernik potrafi ze zwykłego ciastka zrobić dzieło sztuki. Na warsztacie zdobienia pierników sam/a zrobisz unikatowy rozkoszny smakołyk, który zachwyci nie tylko smakiem, ale też zapachem i wyglądem. Pokażemy, jak kłaść lukier, żeby powstawały kreski, kropki, wzorki; ta technika cukiernicza pozwala wykonać nawet koronkowe detale. Taki indywidualny piernik może być też niezwykle miłym podarunkiem dla bliskiej osoby: pyszny piernik z odręcznie napisanym jej imieniem – prezent, który przekonuje wieloma zmysłami: wzroku, węchu i smaku. 

Przyjmujemy też zamówienia na pierniki z indywidualnym wzorem lub logo (albo imieniem, etc.), pierniczki dekoracyjne na choinkę oraz pierniki na specjalne okazje.

Sample text. Click to select the text box. Click again or double click to start editing the text.

Pocztówki dla bliskich

WARSZTAT KARTEK ŚWIĄTECZNYCH

Składanie życzeń pisanych odręcznie na świątecznych kartach to tradycja, w której nie tylko podkreślamy wyjątkowy charakter świąt, ale przede wszystkim dbamy o dobre relacje z bliskimi. Zwyczaj ten jest niestety wypierany przez wysyłanie szablonowych SMSów. Chcemy jednak zachęcić do podtrzymywania tradycji tworzenia kart świątecznych i składania osobistych życzeń. W tym warsztacie można stworzyć własne „dzieła sztuki” z przepięknych ozdobnych papierów, wstążek i efektownych elementów. Dzięki tym warsztatom uczestnicy nie będą musieli szukać kart świątecznych w kiosku: samodzielnie przygotują komplet kart świątecznych według własnego gustu i upodobania. 

W ramach tego warsztatu proponujemy cztery techniki do wyboru: LINORYT, EBRU, COLLAGE, BATIK.

Jestem tam gdzie Ty

Kontakt

Iwona Skarzyńska
 724 549 000
 iwona@szumimi.pl

Zapytaj o ofertę

    Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
    Przepraszamy, wiadomość nie mogła zostać wysłana. Popraw błędy i spróbuj ponownie.